Nová tvář adidas - andílek z Victoria´s Secret

Značka adidas zvolila pro svoji novou kolekci opět světovou modelku Karlie Kloss. Ta ve značce adidas není žádný nováček. Vidět jsme ji mohli jako tvář kolekce adidas Stella McCartney a nyní prezentuje fitness kolekci. Ta ji sedne jako ulitá a adidas rozhodně nemohl zvolit lépe. Usměvavá modelka srší elánem a to je přesně to, co prezentuje nová kolekce.

Karlie Kloss pro adidas

Podívejte se s námi na fotky s Karlie Kloss, které prezentují kolekci adidas. Naši českou "Karlie Kloss" můžeme nazvat moderátorku Zorku Hejdovou, která obléká stejné outfity jako právě Karlie.

fitness adidas

Karlie pro adidas

 Fitness Karlie

Na první pohled tento model působí velmi čistě, svěže a jednoduše. Přeci jen v jednoduchosti je krása. Pružný a velmi funkční materiál perfektně tvaruje postavu a umožňuje neomezený pohyb do všech směrů. 

 

Tričko omrkněte => ZDE

Legíny omrkněte => ZDE

Podprsenku omrkněte => ZDE

Botky omrkněte => ZDE

 

Karlie fitness

Podprsenka na fitness

Šedý model je doplněn o kontrastní prvky modré a žluté, které dodávají modelu ten správný šmrnc. Důraz je zde kladem především na podprsenku, která disponuje špičkovými technologiemi. Poskytuje optimální podporu, zpevnění, pohodlí, prodyšnost. Ramínka jsou uzpůsobeny tak, aby nikterak neřezaly a nepřekážely v pohybu.

 

Legíny omrkněte => ZDE

Podprsenku omrkněte => ZDE

 

Tak co na to říkáte? Nemáte chuť si jít zacvičit? V těchto outfitech to půjde skoro samo.

 

Další fitness kousky omrkněte zde => Podívat se

 

 

 

Zobrazeno: 1193

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit