Kolekce Roland Garros z rukou japonského návrháře

Jedna z nejsledovanějších tenisových událostí roku 2016 se pomalu přibližuje. Turnaj Roland Garros známý také jako French Open je součástí nejvyšší kategorie Grand Slam. Turnaj začíná 22. května a poslední hra se odehraje 5. června. 

 

Tomáš Berdych adidas Roland Garros 2016
Tomáš Berdych v kolekci adidas Roland Garros Y3 2016

Grandslamové turnaje jsou celkově čtyři. První Australian Open je vystřídán zmiňovaným French Open. Poté následuje specifický Wimbledon, který se odehrává na travnatém povrchu a turnaj završuje US Open. Hra Roland Garros se odehrává na pomalém antukovém povrchu a je označován za fyzicky nejnáročnější tenisový turnaj

Významný turnaj si žádá významné oblečení

Značka adidas pro tuto příležitost ve spolupráci se světovým návrhářem Yohji Yamamoto (Jódži Jamamoto) navrhla speciální tenisovou kolekci Y-3. Japonský návrhář spolupracuje se značkou adidas již řadu letu, ale pro zákazníka v ČR je tato luxusní kolekce téměř nedosažitelná. Nyní se vám naskýtá jedinečná možnost pořídit si nějaký kousek od tohoto návrháře. 

Kolekce adidas Roland Garros 2016 Ana IvanovičKolekce adidas Roland Garros 2016 a Ana Ivanovič

Pro samotné hráče je kolekce ve dvou základních barvách - bílé a černé, doplněné červenými detaily. Nezapomíná se ani na podavače míčků, kteří na kurtech tráví stejný čas jako hráči. Pro holky i kluky jsou tenisové outfity v tmavě modrém provedení. 

Dámská trička přesně kopírují postavu. Jsou buď se ¾ rukávy nebo bez rukávů. Vtipně jsou na tričkách vykresleny kšandy, které jsou na zádech překřížené do písmene Y. Součástí dámského tenisového oblečení jsou také krátké šaty se šortkami, ¾ legínové kalhoty, krátké mikiny, tenisová sukně, kšilty, tašky i potítka. 

Tenisové boty adidas Y3 2016Tenisové boty adidas adizero Y3 2016

Obujte se do toho

V každé kolekci nesmí chybět speciální kolekce tenisové obuvi. Boty adidas Barricade nebo adizero Y3 jsou ve stejných barvách a vzorech jako oblečení. Obuv pomáhá rozproudit energii na každém kroku. Boty jsou vyrobené z prodyšného a velmi odolného materiálu. Poskytují absolutní flexibilitu a pohodlí při každém pohybu. Podporuje a stabilizuje střední část chodidla a patu a zároveň nabízí flexibilitu a pohodlí v přední části nohy.

Pánská kolekce adidas Roland Garros Y3 2016 Pánská kolekce adidas Roland Garros Y3 2016

Čistě ženská záležitost od Stelly McCartney

A jako každý rok značka adidas ve spolupráci s britskou módní návrhářkou Stellou McCartney vytvořily čistě dámskou tenisovou kolekci. Kolekce nazvaná adidas by Stella McCartney Barricade je plná něžných barev a dokonalých střihů podtrhující ženskou postavu. V kolekci najdete krátké tenisové sukně, šaty se šortkami a trička bez rukávů. Ale také dlouhé kalhoty s náplety a stylové bundičky na dobu před nebo po zápase. Veškeré kousky jsou vyrobené z prodyšných funkčních materiálů, které zajistí maximální pohodlí a volný pohyb. 

Kolekce adidas Stella McCartney a Caroline WozniackiKolekce adidas Stella McCartney a Caroline Wozniacki

Každá sportovní událost si vyžaduje dokonalé provedení a perfektní organizaci. Vše může podpořit správné designové oblečení, které celkový efekt podtrhne. 

 

Zobrazeno: 3146

Comments 

0 # web hosting serviceprofile 2018-10-31 18:06
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Reply | Reply with quote | Quote

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit