Nová tvář adidas - andílek z Victoria´s Secret

Značka adidas zvolila pro svoji novou kolekci opět světovou modelku Karlie Kloss. Ta ve značce adidas není žádný nováček. Vidět jsme ji mohli jako tvář kolekce adidas Stella McCartney a nyní prezentuje fitness kolekci. Ta ji sedne jako ulitá a adidas rozhodně nemohl zvolit lépe. Usměvavá modelka srší elánem a to je přesně to, co prezentuje nová kolekce.

Číst dál...

Profi trenér CrazyTrain Pro - prvotřídní tréninková obuv

Hledáte podporu, stabilitu, zpevnění, pohodlí a pružnost? Obujte CrazyTrain Pro. Značka adidas se opět vytáhla a vypustila do světa opravdu profi fitness obuv, na kterou se během svého tréninku můžete spolehnout. Vydrží i při opravdu těžkých váhách, tak se nebojte dát ji pořádně do těla. Vymáčkněte ze svého tréninku maximum a spolehněte se na CrazyTrain Pro. Co vše nabízí? Podívejte se!

Číst dál...

Pureboost X - vyběhnout nebylo nikdy jednodušší

Obuv, která vám při běhu dodá neuvěřitelnou energii, rychlost a maximální pohodlí. Obuv navržena speciálně pro ženy. Ladné křivky, úžasný design a navíc maximální funkčnost. To jsou tenisky Pureboost X. Nazujte a vyběhněte! 

Číst dál...

Nepodceňujte výbavu do posilovny! Víme, v čem trénink bude nejefektivnější.

Není žádnou novinkou, že pánové nad výběrem oblečení a obuví do fitka moc nepřemýšlí. Prostě vezmou první čisté tričko, šortky a běžecké nebo sálové tenisky. Úspěšný a efektivní trénink však spočívá mimo jiné i ve správně zvoleném outfitu, který podpoří váš výkon a nebude vás v žádném pohybu omezovat. Inspirujte se u nás a zacvičte si chytře. 

Číst dál...

Vyhlášení soutěže o nákup dle vlastního výběru!

Naše jarní soutěž zná svého vítěze! Doufáme, že potěšíme všechny soutěžící. Připravili jsme si pro vás malé překvapení - u nás vyhrává každý. Absolutní vítěz může být sice jen jeden, ale my máme připraven malý dárek pro každého. Děkujeme za hojnou účast a doufáme, že na A-mania.cz mrknete i nyní.

Číst dál...