Superstar Bounce - ta pravá letní teniska

Pastelové barvy vládnou světu! Superstar Bounce vás pohltí jogurtovým tónem borůvky. Perfektní barvička na letní pohodu. Jedná se o letní model klasických Superstar, které každý moc dobře zná. Klasické Superstar však pro někoho mohou být na léto příliš "neprodyšné". Superstar Bounce je vzdušný model, který je tak měkoučký, že si budete myslet, že se vznášíte.

 Superstar Bounce W

To pohodlí!

Superstar Bounce si zamilujete hned po prvním obutí. Po celé délce jazyka, a to včetně prostoru v gumové špici, jsou tenisky vypolstrované. Nijak nenásilně, velmi příjemně jsou tak tenisky změkčeny a pocit pohodlí při každém kroku tak dostává naprosto nový nádech. 

Fialkové Superstar Bounce

Unikátní barva

Tenisky Superstar Bounce nabízí fialkovo-béžovou pastelovou až jogurtovou barvu. Perfektně se tak hodí k letnímu outfitu. Působí velmi něžně, romanticky a přitom svěže. Oproti klasickým modelům Superstar nabízí užší, ženštější siluetu.

Fialkový model

Prodyšnost

Díky své letní látkové konstrukci jsou botky velmi prodyšné. Nejedná se však o klasické měkké "pláťáky". I přes svůj textilní svršek, který je podšit pevnější tkaninou, tenisky drží krásně svůj tvar. Patní část je z hladké kůže tak, aby noha krásně vklouzla do boty.

Prodyšnost a pohodlí

Fialkové provedení není váš šálek kávy? Tak zkuste mrknout na mentolové provedení => ZDE

 

Tak co na ně říkáte? Nás nesmírně baví!

 

Další stylové z kolekce Originals omrkněte zde => Podívat se

 

Zobrazeno: 1217

Comments 

0 # cheap best web hostingprofile 2018-10-31 19:22
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Reply | Reply with quote | Quote

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit